21194922z

A fine WordPress.com site

3.hafta Storybird

STORYBIRD NEDİR?

Kendi Masallarınızı Hazırlayın..Hem çocuklar, hem de çocuk ruhunu kaybetmemiş olan büyükler için hazırlanan bu site, size de büyük eğlenceler sunabilir.Web tabanlı bir masal kitabı hazırlama servisi olan Storybird, 21. yüzyılda çocuk olanları iyiden iyiye kıskanmanıza neden olacak. Tamamen çocukların kullanımına uygun arayüzü sayesinde masal kitapları oluşturabildiğiniz sitede, ayrıca mevcut masal kitaplarına ve çizim çalışmalarına da göz atabilirsiniz.

STORYBIRD NE İŞE YARAR?

Storybird hikayeler yazmak için ücretsiz bir online araçtır.Site hikaye ilham ve eşlik çizimler seçmek için gelen muhteşem sanat sunmaktadır. Şu anda halka itidal sorunları (ele edildiği) kullanımı nedeniyle MFL Storybirds yayınlayamaz anda iken, başvurulan wiki Bu etrafında alır; yazarların kendilerine kendi hikayelerini paylaşmak, onların başkalarının yararına paylaşmak için eşsiz bir kodu alma .Site Fransızca, İspanyolca ve Almanca, ve Fiona, wiki metresi içinde Storybirds fazla örnek almak isterim sunmaktadır. Eski öğrenciler (KS3-4) kendi hikayelerini yazmak ve belki daha genç öğrenciler ile paylaşmak olabilir iken öğretmenlerin sınıfları için ilgili kelime eşleştiği basit hikayeler yazmak için kullanabilirsiniz.

STORYBIRD BÖLÜMÜNÜZE FAYDALARI NELERDİR?

 Storybird kullanıcı dostu Web 2.0 uygulaması bir dijital sınıf yaratıcılık kıvılcım ve öğrencilerin yazma becerilerini geliştirmek için fırsat öğretmenler sunuyor.Storybird şablonlar ve hatta 5 yaşındaki kullanabileceğiniz sürükle ve bırak grafik kullanır.Birçok resmi temalar dijital hikaye için bir başlangıç ​​yeri olarak Storybird tarafından sunulmaktadır.Storybird gizlilik ayarlarını içerir. Storybird kullanıcıların dijital hikaye yumuşak veya sert kapaklı bir kitap sürümünü satın almanızı sağlar. Storybird genç öğrenciler için inşa edilecek gibi görünüyor olsa da, bazı temalar büyük, daha yaratıcı, öğrencilerin kendilerini ödünç verebilir.Aynı zamanda kişisel gelişime  de katkı sağlamaktadır.Bireyin sosyal faaliyetlerinin,yeteneklerinin belirlenmesinde yardımcı olmaktadır böylelikle psikolojik danısmanlık bölümünde sıklıkla yararlanılır.

KAYNAKLAR:

21194922-21193842

Reklamlar

4 comments on “3.hafta Storybird

 1. 21193396c
  Mart 5, 2013

  konuyu çok güzel açıklamışsın

 2. 21195096a
  Mart 5, 2013

  yazılar çok göz alıyor canım

 3. 21195078s
  Mart 5, 2013

  Güzel bir anlatım .

 4. 21195151s
  Mart 7, 2013

  yazı karakterin çok yorucu ama içerik güzel

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Şubat 26, 2013 by in 3.hafta, Uncategorized and tagged .
%d blogcu bunu beğendi: